LG KC910

Donderdag 21 Februari 2008

Vorig jaar werd door de Koreaanse LG al de Viewty geïntroduceerd en nu brengen ze de opvolger van deze multimedia telefoon op de markt: de LG KC910. Er zijn nog geen officiële berichten over, maar er zijn wel wat meer specificaties en een aantal foto's van het toestel vrijgegeven.

De KC910 word geleverd een 8 megapixel camera met Schneider-Kreuznach lens en een Xenon flitser. Ook kan het apparaat VGA video met 30fps en QVGA video met 120 fps seconden opnemen en hij kan DivX en Xvid bestanden [eventueel via de TV-uitgang] afspelen. Het 3 inch WQVGA touchscreen (400 bij 240 pixels) heeft ook handschriftherkenning.

Hiernaast heeft de LG KC910 ook een quad-band GSM, 7.2Mbps HSDPA, WiFi, GPS, microSD geheugenkaartslot voor maximaal 8GB extra opslagcapaciteit, BLuetooth 2.0 en dezelfde User Interface als we kennen van de Viewty.

De aluminium telefoon meet 10,8 bij 5,6 bij 1,4 centimeter en hij weegt 114 gram. De KC910 zou in Oktober in de winkels moeten liggen. Tegen welke prijs is nog niet bekend.

 

 

 
Copyright 2005/2008 techreview.nl - all rights reserved