Nikon D700

Woensdag 2 Juli 2008

Nikon heeft onlangs  een nieuwe FX-formaat digitale spiegelreflexcamera geïntroduceerd: de Nikon D700 digitale SLR camera met 12,1 megapixels. Deze Nieuwe D700 biedt dezelfde beeldkwaliteit als de D3 en gebruikt ook dezelfde kerntechnologieën, maar heeft een wel een kleinere behuizing.

De D700 is een digitale spiegelreflexcamera met onder andere een 12,1 megapixel CMOS sensor, 3 inch beeldscherm, 51-punts autofocus, scene herkenning en een systeem om stof van de sensor te verwijderen.  De camera is voorzien van een functie die vibraties met hoge frequenties gebruikt om stof op het oppervlak van de beeldsensor te verminderen.

Hiernaast heeft de D700 een ISO bereik tot 6400, continu opname met 5 of 8fps (met optionele battery-pack) in de hoogste resolutie, een HDMI uitgang, het EXPEED beeldverwerkingssysteem en 14-bits A/D-conversie. Het toestel wordt verder geleverd met een EN-EL3e batterij Nikon batterij oplader en Nikon Software Suite. 

 
De D700 camera is een ideale digitale spiegelreflexcamera voor onderweg, zonder dat dit ten koste gaat van de duurzaamheid of de vocht- en stofbestendigheid. De Nikon D700 is vanaf eind juli 2008 te koop voor een adviesprijs van €2.799.

 

 
Copyright 2005/2008 techreview.nl - all rights reserved