Packard Bell Easynote

Donderdag 25 Mei 2006

De nieuwste notebook van Packard Bell is de EasyNote V7800. De EasyNote is voorzien van een Pentium Core Duo processor die een kloksnelheid heeft van 1,66 GHz. Deze processor heeft 2 processorkernen, een snellere front side bus en dual channel geheugen en ook een goede stroombeheer.

Hiernaast heeft deze notebook standaard 1 GB geheugen, en een ingebouwd draadloos netwerk. Ook is de notebook uitgerust met dual-layer DVD-brander, een 80GB HD, en een breedbeeld scherm.

Het scherm heeft een glanzende reflectie, wat goed is voor de beeldkwaliteit, maar waarbij je wel een storende reflectie krijgt. Deze notebook is in een glanzende zwarte uitvoering leverbaar, en is door zijn snelle configuratie uitermate geschikt als multimedia notebook en voor andere veeleisende gebruikers. De prijs zal bij de meeste aanbieders rond de 1.500 euro liggen.

 

 

 
Copyright 2005/2007 techreview.nl - all rights reserved