JVC DLA-HD100

Donderdag 15 November 2007

JVC introduceert met de DLA-HD100 de eerste projector met een werkelijke contrastratio van 30.000 op 1. De projector levert heldere levendige kleuren, subtiele schaduwen en een diepe kleur zwart. Het apparaat levert ook een full HD (1920 x 1080 pixels).

De DLA-HD100 word hienaast geleverd met de nieuwste HDMI 1.3 aansluiting, waarbij een nog wijder kleurenspectrum ondersteund wordt. Ook zijn er HD component, S-Video en composiet ingangen zijn aanwezig.

De lens is voorzien van een 2x zoomlens met een gemotoriseerde focus en zoom. Hiermee projecteert het apparaat beelden met een diagonaal tussen de 1,5 en 5 meter.

De projector heeft een gebruikersvriendelijke menu om het beeld aan te passen. Ook is de afstandsbediening verlicht, wat gemakkelijk is in het donker. Het word geleverd in een mooie, zwarte kast met een niet- reflecterend front panel

Deze projector is een goed, maar prijzig alternatief voor uw TV. De DLA-HD100 heeft een adviesprijs van €7000.

 

 

 
Copyright 2005/2007 techreview.nl - all rights reserved