Sony RDR-HX725

Maandag 30 Oktober 2006

De HX725 bied een veelzijdigheid van disk en harddisk opnamemogelijkheden, een flink aantal gemakkelijk te gebruiken functies en een superieure beeldkwaliteit.

De HX725 heeft een aantrekkelijk design. Het paneel aan de voorkant herbergt een aantal gemakkelijk te bereiken AV aansluitingen, waaronder een DV (i-Link) input voor uw camcorder. U kunt met de druk op 1 knop kunt u gemakkelijk uw thuisfilm overnemen. De overige aansluitingen zitten aan de achterkant.

De recorder is gemakkelijk in gebruik. De on-screen menu's zijn gemakkelijk en logisch, en er is een Easy Set Up opties voor beginners. Er zijn ook een aantal nuttige editing functies mbv de harddisk, zoals Auto Chaptering. Hiernaast hebben de opnames vrijwel dezelfde kwaliteit als het origineel signaal.

De RDR-HX725 is een hybride recorder die de verscheidenheid bied van zowel een grote 160GB hard disk en de mogelijkheid om op DVD op te nemen. Het apparaat heeft 8 verschillende opname instellingen, wat meer is dan de meeste recorders. Hoe lager de kwaliteit word ingesteld, hoe meer er kan worden opgenomen.

 

Omdat Sony een van de eerste fabrikanten was die zijn DVD recorders met een geïntegreerde digitale TV tuner uitrustte, is het vreemd dat er bij de RDR-HX725 geen op zit.


 

 
Copyright 2005/2007 techreview.nl - all rights reserved